اخبار

همایش ورزش های هوایی کشور در قزوین برگزار می شود

 

همایش ورزش های هوایی کشور در قزوین برگزار می شود


عکس از پرواز آزاد


به گزارش پایگاه خبری پرواز آزاد این جلسه با حضور اعضای انجمن ورزش های هوایی و با محوریت موضوع برگزاری این همایش تشکیل شد.

رئیس کمیته ورزش های هوایی استان قزوین با بیان اینکه آمادگی کامل برای برگزاری این همایش را در استان قزوین داریم گفت: کمیته ورزشهای هوایی این استان با تمام ظرفیت های موجود استانی آماده برگزاری این همایش در وسعت کشوری است.

 هاشمیان ادامه داد: لازمه پیشرفت کمیته های ورزش های هوایی کشور، ایجاد پل ارتباطی به مرکزیت انجمن ورزش های هوایی فی مابین آنهاست.

وی در گفتگو با رئیس انجمن ورزش های هوایی گفت: پیشنهاد می کنم با اعضای هیئت رئیسه به استانها سفر کنید و از کم و کیف وضعیت پرواز در شهرستانها ، آگاه شوید.

وی تصریح کرد بنا داریم این همایش را در ۳ بخش افتتاحیه، جلسه اصلی و جلسه روسای کمیته ها با رئیس انجمن ورزش های هوایی برگزار نماييم.

 


رئیس انجمن ورزش های هوایی در این جلسه ضمن تحسین چنین پروژه های کاربردی در ورزش های هوایی گفت: خوشحالیم که این برنامه در حال شکل گیری است.

 


وی افزود: همایش ها در پیشرفت یک مجموعه ورزشی اثر بخشی بسیار مناسبی دارند.

علی مویدی با اشاره به لزوم مطالعه بلند مدت برای برگزاری “همایش راهبردی” گفت: برگزاری همایشی در این وسعت و با نام همایش راهبردی نیاز به زمان زیادی دارد وی ادامه داد: با توجه به این اینکه فاصله زیادی با برگزاری این برنامه نداریم، باید آن را در قالب همایش ورزش های هوایی کنیم و از حالا برای برگزاری “همایش راهبردی” در فواصل بعدی برنامه ریزی کنیم.

مویدی تصریح کرد: در آغاز فصل بهار تصمیم به برگزاری همایش داشتیم که همت کمیته استان قزوين به این کار سرعت بخشید.

در ادامه این نشست محمود رشیدی نائب رئیس این انجمن با مهم بر شمردن اینگونه فعالیت ها گفت: این همایش را بهانه ای برای معرفی برنامه های سال ۹۵ به ورزشکاران هوایی می شماریم و از این فرصت برای ارتباط هر چه صمیمی تر با مربیان و مسئولین کمیته ها استفاده خواهیم کرد.

در این جلسه مقرر شد همایش ورزش های هوایی کشور به میزبانی استان قزوین در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود.

اطلاعات بعدی و تاریخ دقیق این همایش به زودی از طریق پایگاه خبری پرواز آزاد منتشر می گردد.

 

منبع: پرواز آزاد