اخبار

پیشرفت ورزش های هوایی بدون آرامش میسر نمی شود

 

پیشرفت ورزش های هوایی بدون آرامش میسر نمی شود

کمیته آموزش نیازمند تفکر همگانی است

 

 

رئیس کمیته آموزش انجمن ورزش های هوایی با تبریک روز مبعث رسول اکرم(ص)، بر بکار گیری تفکرات سازنده در این کمیته تاکید کرد.

محمد آقا روحی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبر پرواز آزاد گفت: ما بر این عقیده ایم چنانچه آرامش در کار باشد و خلبانان این فرصت را بدهند تا عملکرد کمیته آموزش نمایان شود، قطعا اخبار خوبی را در کوتاه مدت خواهند شنید. وی ادامه داد همانطور که از بدو تشکیل این کمیته در مدیریت جدید، بدون مقدمه وارد مقوله تخصصی آموزش شده ایم، از تمام زمان بهترین بهره برداری را خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در آغاز اولین جلسات سر فصل آزمون های مربی گری پاراموتور در دست بررسی قرار گرفته است و تمام تلاش این کمیته برای تسهیل ورود خلبانان به این دوره خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه اجرای اهداف عالی احتیاج به زمان دارد خاطر نشان کرد: اگر در راه اجرای این برنامه ها، زمانمان را برای مسائل حاشیه ای صرف کنیم، بدون شک از سرعت پیشرفت این کمیته کاسته خواهد شد.لذا خلبانان و اساتید با صبر و بردباری منظر شنیدن اخبار خوب باشند.

روحی ادامه داد: پیشرفت کمیته آموزش نیازمند خرد جمعی است و درب های این انجمن به روی همه اساتید و صاحب نظرانی که قصد کمک به این ورزش و پیش بردن اهداف کمیته آموزش را دارند باز و گوش مسئولین برای شنیدن نظرات و خلاقیت های مدیریتی در این زمینه شنواست. وی ادامه داد به دیوار چینی دور کمیته آموزش اعتقادی نداریم و این مجموعه باید با حضور اکثریتی مشاورین متخصص اداره شود.

این مسئول در پایان با ابراز امیدواری به آینده روشن برای انجمن ورزش های هوایی گفت: تمام تلاشمان را برای رضایتمندی حد اکثری خلبانان خواهیم کرد

 

منبع : پرواز آزاد