اخبار

خلبانان پاراگلایدر قزوین از فراز تله سیژ کامان 10 کیلومتر پرواز کردند

 

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی قزوین خبر داد

 

خلبانان پاراگلایدر قزوین از فراز تله سیژ کامان 10 کیلومتر پرواز کردند

 

 

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین از اجرای پرواز اکتشافی در قله کوه تله‌سی‌یژ کامان خبر داد و گفت: این پرواز با مسافت تقریبی 10 کیلومتر و صرف زمان نیم ساعت به طول انجامید.

 

سید صفاءالدین هاشمیان اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات و با شعار پرواز بر علیه اعتیاد، سه تن از خلبانان پاراگلایدر قزوین با نام‌های علیرضا باقری و محسن پرهیزگاری به سرپرستی سیامک سقری‌ساز موفق به انجام پرواز از فراز ایستگاه مقصد تله‌سی‌یژ کامان واقع در قله گدوک قزوین به سمت منطقه الموت غربی در نزدیکی بهرام آباد و رازمیان شدند.

 

 

وی تصریح کرد: این پرواز با مسافت تقریبی 10 کیلومتر و صرف زمان نیم ساعت به طول انجامید که در نتیجه خلبانان در طول مسیر ارتفاع بیش از 3 هزار متر از سطح دریای آزاد را لمس کردند.

 

 

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین با اشاره به ظرفیت بالای ورزش‌های هوایی در این استان خاطرنشان کرد: پرواز با پاراگلایدر یکی از ورزش‌های پر مخاطب مرتبط با صنعت گردشگری است که با توجه به طبیعت بکر و منحصر به‌فرد منطقه الموت غربی بزودی شاهد افتتاح سایت پروازی امامزاده اسماعیل(ع) با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین شهرداری رازمیان و بخشداری الموت غربی هستیم.

 

انتهای پیام