اخبار

تسلیت درگذشت خلبان آذربایجان شرقی

 

تسلیت درگذشت خلبان آذربایجان شرقی

زنده یاد ناصر حلات زاده

 

ورزشکاران و افتخار آفرینان همواره در قلب مردمانی جای دارند که با قهرمانی های آنها لبخند و با شکست آنها اشک ریخته اند.

خبر پرواز ابدی جوان ورزشکار و چهره با اخلاق ورزش های هوایی آذربایجان شرقی، مرحوم ناصر حلات زاده ما را اندوهگین نمود.

این ضایعه بزرگ نه تنها جامعه ورزش های هوایی در کشور را غرق در اندوه کرد بلکه تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان سراسر کشور از شنیدن این خبر متأسف و متأثر شدند.

هیأت انجمن های ورزشی و کمیته ورزش های هوایی استان قزوین این ضایعه دردناک را به خانواده محترم این عزیز سفر کرده و جامعه ورزش های هوایی صمیمانه تسلیت عرض نموده، برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات را مسألت می نماید.

مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: سقوط یک فروند پاراگلایدر در حومه آذرشهر باعث مرگ خلبان ناصر حلات زاده شد.
حبیب حسینقلی‌زاده  اظهار داشت: ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه صبح امروز ۲۲ مرداد اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان آذرشهر، گزارش حادثه سقوط یک فروند پاراگلایدر را دریافت کرد.

وی ادامه داد: با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ آذرشهر به محل حادثه در ۱۶ کیلومتری شهرستان آذرشهر، تکنسین‌های اورژانس از مرگ مرد ۳۷ ساله که خلبان پاراگلایدر بود خبر دادند که به علت شدت حادثه در دم فوت کرده بود.

مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: افرادی که به علت سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت می‌شوند، به هیچ عنوان بدون اقدامات ثابت‌سازی نباید حرکت داده شوند، این حرکت دادن غیراصولی مصدوم، در اکثریت موارد منجر به قطع نخاع و معلولیت دائمی مصدوم می‌شود.

گزارش کامل این سانجه از زبان شاهدان عینی از پایگاه خبری پرواز آزاد منتشر می گردد.

 

منبع خبر: پرواز آزاد

 

روابط عمومی کمیته ورزش های هوایی استان قزوین