اخبار

مسابقه قهرمان کشوری پاراموتور

 

مسابقه قهرمان کشوری پاراموتور

 

بمناسبت روز ملی خلیج فارس مسابقه قهرمانی پاراموتور کشوری در میناب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزشهای هوایی به مناسبت روز ملی خلیج فارس مسابقات (پاراموتور) قهرمانی کشور با حضور ریاست انجمن سردار سلیم آبادی و ریاضی معاونت فرمانداری ویژه شهرستان ،جعفر متقی سرپرست اداره ورزش و جوانان میناب ،خادمی نسب معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان به میزبانی کمیته ورزش های هوایی استان هرمزگان و شهیدیان بخشدار مرکزی میناب و شرکت کنندگانی از استانهای هرمزگان ، فارس ، اصفهان در دو نوبت صبح و عصر در روستای نوبند قدیم برگزار شد.

در این برنامه محمد ریاضی معاونت فرمانداری ویژه شهرستان میناب ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس گفت : خلیج فارس مانند مردمانش همیشه و تا ابد ماندگار خواهد ماند.

معاونت فرماندار ی میناب اظهار داشت : با برگزاری این مسابقات در شهرستان میناب این اعتماد به نفس در مدیران و متولیان امر ورزش و جوانان برومنداین خطه باعث می شود که ورزش شهرستان رو به جلو حرکت نماید و جوانان به خود باوری برسند که می توانند در تمام رشته های ورزشی در استان و کشور سرآمد باشند.

سپس سردار سلیم آبادی در میان ورزشکاران و علاقمندان به ورزش های هوایی عنوان کرد : حضور شما ورزشکاران در این روز ملی و علاقمندان به این ورزش پاس داشت نام خلیج فارس است و انجمن ورزش های هوایی در برنامه سال 93 خود توجه ویژه به استانها خواهد داشت.

وی ادامه داد : ما در شهرستان میناب از استعداد های خوبی در ورزش هوایی برخوردار هستیم که می طلبد با هم در به سرانجام رساندن یک نقطه مشترک و آماده نمودن امکانات ورزشی در راستای توسعه ورزش های هوایی در شهرستان میناب همکاری داشته باشیم.

وی یکی از نقاط مثبت ورزش در شهرستان میناب را در کنار هم بودن مردم و مسئولین شهرستان میناب دانست و بیان کرد : این یک نقطه خوب و مثبت می باشد و از زحمات شهردار میناب در حمایت و برگزاری این مسابقه کشوری تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است صادق حسین زاده از ابوموسی با کسب 5700 امتیاز مقام اول ، بهادر بلادر از بندرعباس با کسب 5600 امتیاز مقام دوم ، اکبرکلانتر از اصفهان با کسب 4800 امتیاز مقام سوم ، علی رکنی الدینی از ابوموسی با کسب 4500 امتیاز و روح اله رنجبر از ابوموسی با کسب 4100 امتیاز توانستند مقامهای اول تا پنجم مسابقات قهرمانی کشور به مناسبت روز ملی خلیج فارس را به خود اختصاص دهند.

 

منبع : انجمن ورزشهای هوایی