اخبار

رئیس انجمن ورزش های هوایی کشور : قزوین پتانسیل خوبی برای ورزش های هوایی دارد

 

رئیس انجمن ورزش های هوایی کشور :

قزوین پتانسیل خوبی برای ورزش های هوایی دارد

 

 http://qazvin125.persiangig.com/Paraglider/sardar/001.jpg 

 

سردار احمد سلیم آبادی، رئیس انجمن ورزشهای هوایی کشور ضمن سفر استانی و بازدید از کمیته ورزش های هوایی استان قزوین در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین , به ظرفیت بالای ورزش استان در تمامی ابعاد خصوصا در ورزشهای هوایی اشاره کرد.

در این دیدار که صبح امروز در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور اعضای هیات انجمن های ورزشی و کمیته ورزشهای هوایی برگزار شد سردار احمد سلیم آبادی، رئیس انجمن ورزشهای هوایی کشور ضمن تقدیر از تلاش های مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان در جهت توسعه ورزش همگانی و قهرمانی استان قزوین و همچنین موفقیت ورزشکاران استان قزوین در میادین مختلف بین المللی و جهانی؛ پتانسیل ورزش قزوین را در تمامی ابعاد بسیار بالا و قابل رشد توصیف کرد.

وی افزود: ورزش استان قزوین از دیرباز دارای قهرمانان و پهلوانان نامی بوده است و این افتخار آفرینی تا به امروز با مدیریت و دلسوزی مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داشته و دارد.

 

   http://qazvin125.persiangig.com/Paraglider/sardar/003.jpg   

 

سردار احمد سلیم آبادی: از ظرفیت بسیار بالای طبیعت خوب و بکر استان قزوین برای ورزشهای هوایی سخن گفت و ابراز امیدواری کرد با همکاری خوب و مثبت اداره کل ورزش و جوانان استان با هیات انجمن های ورزشی خصوصا کمیته ورزشهای هوایی؛بتوانیم زمینه حضور ورزشکاران و قهرمانان سایر استانها را برای شناسایی بیشتر استان قزوین در این رشته فراهم آوریم.


محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در سخنانی ضمن تشکر از حضور سردار سلیم آبادی و هیات همراه در قزوین؛از عزم اداره کل ورزش و جوانان استان برای توسعه این ورزش مفرح و همگانی در استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری فدراسیون انجمن های ورزشی و انجمن ورزشهایی هوایی؛استان قزوین بتواند با توجه به پتانسیل بالا در این رشته؛به جایگاه خوبی در سطح کشور دست یابد.

 

        http://qazvin125.persiangig.com/Paraglider/sardar/002.jpg        

 

دکتر مرتضی ململی، رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان قزوین در ادامه به شرح فعالیت های هیأت انجمن های ورزشی پرداخت و عمده نتایج و دستاوردهای مجموعه کمیته ورزش های هوایی استان قزوین را حاصل تلاش های خالصانه اعضای آن دانست و گزارشی از افتتاح اولین سایت پروازی استان قزوین ارائه کرد.

 

سید صفا الدین هاشمیان رئیس کمیته ورزشهای هوایی استان قزوین ضمن ارائه گزارش عملکرد کمیته ورزش های هوایی استان افزود: ثبت سایت های پروازی استان قزوین از مهمترین برنامه های این کمیته بوده و ضرورت تربیت مربی بومی پاراگلایدر در استان را عامل رشد و پیشرفت این ورزش دانست.

هاشمیان افزود: استان قزوین پتانسیل بالایی برای میزبانی مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور در رشته هدف زنی دارد و ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولین و انجمن ورزش های هوایی بزودی شاهد برگزاری این رقابت ها در قزوین خواهیم بود.

 

            http://qazvin125.persiangig.com/Paraglider/sardar/004.jpg            

 

 

فرهاد گرامی پور، دبیر کمیته ورزش های هوایی استان ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 93 به اهمیت اخلاق در خانواده ورزش های هوایی اشاره کرد و منش پهلوانی و احترام به پیشکسوتان را رمز موفقیت و پیروزی ورزشکاران دانست.

در پایان طی یک نشست صمیمی با سردار احمد سلیم آبادی ، سایر ورزشکاران این رشته؛به بیان نقطه نظرات؛دیدگاهها و نقاط ضعف و قوت این رشته در سطح استان پرداختند.

 

                 http://qazvin125.persiangig.com/Paraglider/sardar/005.jpg