اخبار

بوشهر مقام نخست مسابقات پاراموتور قهرمانی کشور را از آن خود کرد

 

 

 بوشهر مقام نخست مسابقات پاراموتور قهرمانی کشور را از آن خود کرد

 

با حضور رئیس انجمن ورزش های هوایی ایران آقای احمد سلیم آبادی و نماینده این انجمن آقای بابک حسینی  مسابقات پاراموتور جام خلیج فارس برگزار شد و به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی به نقل از خبرگزاری ایرنا رییس هیات انجمن های ورزشی استان هرمزگان روز چهارشنبه اظهار کرد: در این دوره از مسابقات اشکان زارع و صادق حسین زاده هر دو از جزیره ابوموسی به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

بختیار صالحی اضافه کرد: در این دوره 40 خلبان پاراموتور از نقاط مختلف کشور همچون تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، مرکزی، فارس، خراسان رضوی و گلستان حضور داشتند که در پایان به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، هفت و پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهداء شد.

وی با بیان اینکه دور اول و دوم مسابقات پاراموتور فهرمانی کشور در میناب و بندرعباس برگزار شده بود، گفت: به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سطح این دوره از مسابقات ارتقاء یافته است و شرکت کنندگان با تمام توان در مسابقات شرکت کردند.

صالحی اظهار کرد: جزیره قشم به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب، ظرفیت بالایی برای برگزاری مسابقات پاراموتور دارد و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره برد.

وی یادآوری کرد: نفرات برتر این دوره از مسابقات به اردوی تیم ملی پاراموترو دعوت و در ادامه به مسابقات آسیایی پاراموتور که زمستان امسال برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

سابقات پاراموتور قهرمانی کشور به مناسبت روز ملی خلیج فارس هشتم و نهم ماه جاری و به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

 

 

منبع: انجمن ورزش های هوایی