اخبار

از نزدیک شاهد زحمات سلیم آبادی بوده ام

 

 از نزدیک شاهد زحمات سلیم آبادی بوده ام

 

 

در حاشیه تودیع و معارفه روسای انجمن ورزش های هوایی رییس فدراسیون انجمن های ورزشی از عملکرد ۴ساله سردار سلیم آبادی تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پرواز آزاد، محمد علی علیپور با اشاره به تلاش دوره قبلی انجمن ورزش های هوایی ، از زحمات هیئت رئیسه این انجمن تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: از نزدیک شاهد زحمات سردار سلیم آبادی در دوران مدیریتی ایشان در سمت ریاست انجمن بودم.

این مسئول افزود: از سال ۱۳۸۹ فدراسیون انجمن های ورزشی تشکیل شد و از همان زمان انجمن ورزش های هوایی در مجموعه این فدراسیون قرار گرفت.

وی ادامه داد: سردار احمد سلیم آبادی از آذر ماه ۱۳۹۰ به درخواست بنده ریاست این انجمن را پذیرفتند و در مدت کوتاه مدیریتی که داشتند انصافا تلاش فعالیت چشمگیری داشتند.

علیپور ادامه داد: از اهم تلاش این مدیر میتوان به ساماندهی محل انجمن در سطح آبرومندانه و همچنین قانونمند کردن این مجموعه ورزشی اشاره کرد.

وی تصریح کرد: از جمله خدمات ایشان میتوان پیگیری ویژه در رابطه با مساله کمیسیون ماده ۵ در راستای خدمت رسانی به باشگاه ها و قانون مندی آنها و همچنین ارتباط با سازمان هواپیمایی کشوری برای رفع مساله چندین ساله این دو مجموعه اشاره کرد.

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی با اشاره به اهمیت اثرگذاری مدیران در راس خاطر نشان شد: هدف ما اثرگذاری و فعالیت رو به جلو است.

وی افزود: انسان ها همواره علاقه مند به پیشرفت و تعالی هستند.

علیپور ادامه داد: با توجه به هموار سازی مسیر انجمن ورزش های هوایی توسط مدیریت قبلی و درایت و سوابق سردار علی مؤیدی مطمئن خواهم بود این انجمن از نظر کمی و کیفی پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

این مسئول در رابطه با پرونده ی عملکردی سردار علی موئیدی خاطر نشان شد: ایشان خصلت پهلوانی دارند و دارای پرونده ی درخشانی در هیأت کوهنوردی نیروهای مسلح می باشند.

وی ادامه داد: امیدواریم با این ایشان با همین روند باعث رشد و شکوفایی ورزش های هوایی کشور گردند.

علیپور با کمل اخلاق ورزشی از هر مدیران سابق و جدید این انجمن قدردانی کرد و گفت: عملکرد ما در مقابل هر دو بزرگوار “زیره به کرمان بردن” است.

این مسئول در پایان در خصوص استعفای سردار سلیم آبادی از این سمت گفت: در ابتدا این استعفا را باور نداشتم و حد اکثر تلاش را برای داشتن این مدیر انجام دادم و بعدا متوجه مشغله کاری ایشان شدم و به خواست خود ایشان موافقت کردم.

وی یاد آور شد: ورزشی های از بدنه ورزش جدا نخواهند شد.

 

منبع: انجمن ورزش های هوایی