اخبار

سردار احمد سلیم آبادی : از اعتماد شما سپاسگزارم …

 

 سردار احمد سلیم آبادی

 از اعتماد شما سپاسگزارم

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی به نقل از پرواز آزاد رئیس سابق انجمن ورزش های هوایی در جلسه معارفه رئیس جدید انجمن ورزش های هوایی، از اعتماد فدراسیون انجمن های ورزشی قدر دانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری پرواز آزاد سردار احمد سلیم آبادی با اشاره به همراهی همه جانبه فدراسیون انجمن های ورزشی، از اعتماد رئیس این فدراسیون قدردانی کرد.

وی خاطر نشان کرد: بنده در یک دوره ۴ ساله افتخار خدمت به خلبانان و علاقمندان ورزش های هوایی را داشته ام. و در این مدت در حد وسعم تلاش و سعی کردم در چهارچوب های تعریف شده از تمام ظرفیت ها استفاده کنم.

وی بهره گیری از نیروهای متخصص در این دوره را از اهم عملکرد در دوره مدیریت خود دانست.

این مسئول با اشاره به اهمیت کار گروهی در مدیریت ایشان، افزود: پیشرفت انجمن مرهون تلاش دسته جمعی همکارانم بوده است و برای پیشبرد اهداف این انجمن همه اعضا یک صدا تلاش کردند که در آینده عملکرد ما نمایان خواهد بود.

سلیم آبادی ادامه داد: سردار علی مؤیدی سوابق درخشانی در حوزه های مدیریتی مختلف داشته اند که ان شاء الله وجود ایشان باعث توسعه و ترقی این ورزش گردد.

وی تاکید کرد: اخلاق سردار مؤیدی در نیروهای مسلح زبانزد است.

سردار احمد سلیم آبادی در رابطه با زمان صرف کرده برای اهداف انجمن خاطر نشان شد: نصف زمانی را که برای انجمن گذاشتم برای مجمع صرف نکرده ام!

این مسئول موضوع تعطیلی سایت شهران را حل شده عنوان کرد و از مدیریت جدید خواست: برای پیشرفت این مسیر تلاش کنند وی تصریح کرد: در امر بازگشایی سایت شهران سازمان هواپیمایی کشوری از نهاد هایی بود که به ما یاری رساند.

رئیس سابق انجمن ورزش های هوایی ادامه داد: به منظور بازگشایی مجدد این سایت تعهداتی داده ام که خواهشمندم انجمن در ادامه این مسیر بکوشد.

وی یاد آور شد سایت جنت آباد بدون هیچگونه حاشیه ای تا اواخر این ماه بازگشایی می شود.

وی وجود افراد فرصت طلب را برای این ورزش مخرب دانست و از مدیریت جدید خواست: اجازه سوء استفاده به سودجویان این ورزش را ندهند.

در پایان ایشان به معرفی تک تک اعضاء هیئت رئیسه و همراهان انجمن ورزش های هوایی پرداخت و گفت: دست تک تک همراهانم در این مسیر را می فشارم.

 

منبع: انجمن ورزش های هوایی